اخبار

April 30, 2021

در استفاده از مهره های شیشه ای رنگی به چه مواردی باید توجه داشت

دانه های شیشه رنگی نوع نسبتاً جدیدی از محصولات دانه های شیشه هستند ، بنابراین هنگام استفاده از این محصول باید به چه نکاتی توجه کرد؟به عنوان یک کارخانه تولید مهره های شیشه ای حرفه ای ، بیایید دستورالعمل استفاده از مهره های شیشه ای رنگی را به شما معرفی کنیم تا درک بهتری از آن داشته باشید.

آخرین اخبار شرکت در استفاده از مهره های شیشه ای رنگی به چه مواردی باید توجه داشت  0

دانه های شیشه ای رنگی نوع تزئینی نسبتاً جدیدی برای دیوارهای خارجی است که دانه های شیشه ای مقاوم در برابر سایش هستند.دستورالعمل استفاده از آن:

1. قبل از آسیاب کردن دانه های شیشه ای رنگی ، باید دانه های شیشه ای و دیواره داخلی بشکه دستگاه آسیاب را تمیز کنید.

2. با توجه به ویسکوزیته ، سختی و اندازه ذرات پراکندگی مختلف مواد زمینی و نیازهای آسیاب ، تنوع مربوطه ، مشخصات و مقدار دانه های شیشه را انتخاب کنید.

3. اجازه ندهید که دانه های شیشه برای مدت طولانی کار کند زیرا دستگاه آسیاب کمبود مواد دارد.سپس دانه های شیشه ای رنگی ممکن است هنگام کار با سرعت زیاد در چرخ خرد شوند.

4- لازم است ابتدا مواد را در بشقاب آسیاب آسیاب کرده و سپس مقدار مناسب دانه های شیشه را قرار دهید.پس از شروع دستگاه سنگ زنی ، دانه های شیشه ای به تدریج اضافه می شوند.مقدار پر کردن به طور کلی 70 تا 85 درصد از حجم بشکه آسیاب است.

مهره های شیشه ای رنگی دارای مزایای بسیاری هستند ، از جمله رنگ روشن تر و پرتر ، دوام قوی ، مقاومت در برابر باد و نور خورشید ، محو شدن آن آسان نیست و تغییر شکل آن آسان نیست.این می تواند به طور گسترده ای در علائم مختلف جاده ها ، دیوارهای خارجی ساختمان و دکوراسیون باغ ، لباس و لوازم جانبی و سایر زمینه ها استفاده شود.

اطلاعات تماس