اخبار

April 30, 2021

دانه های شیشه ای ماسه بلاست چطور؟

دانه های شیشه ای ماسه بلاست چه مزایایی دارد که بسیاری از مصرف کنندگان آن را دوست دارند؟حال اجازه دهید دانه های شیشه ای ماسه بلاست شده را به شما معرفی کنیم!

آخرین اخبار شرکت دانه های شیشه ای ماسه بلاست چطور؟  0

دانه های شیشه ای سندبلاست ذرات کروی و بدون هیچ گونه ناخالصی هستند.سطح نیز بسیار صاف است و پایان بسیار خوبی دارد.بسیاری از مصرف کنندگان در مورد مزایای دانه های شیشه ای ماسه بلاست کاملا روشن نیستند.بیایید در زیر با جزئیات توضیح دهیم:

دانه های شیشه ای ماسه بلاست از مواد با کیفیت بالا و پردازش با تکنولوژی بالا ساخته شده اند.این دارای مقاومت مکانیکی خاص و خاصیت ارتجاعی خوبی است.ما می توانیم به طور مکرر از آن استفاده کنیم و به راحتی نمی شکنیم.کاربرد آن در مقایسه با مهره های شیشه ای معمولی ، طول عمر در واقع بیش از سه برابر مهره های شیشه ای معمولی است.

مقاومت دانه های شیشه ای ماسه بلاست شده از مواد خوب نسبتاً یکنواخت خواهد بود.پس از استفاده از تفنگ پاشش ، نه تنها ضریب روشنایی دستگاه شن و ماسه را می توان یکنواخت نگه داشت ، بلکه همچنین علامت علامت نیز به راحتی باقی نمی ماند.

طول عمر آن بیشتر از سایر زیرلایه ها است.این ماده با پردازش مواد شیشه ای سودا - آهک غیر قلیایی ساخته می شود.از ثبات شیمیایی نسبتاً خوبی برخوردار است و برای پردازش فلزات مناسب نیست.هرگونه آلودگی ایجاد می کند.

اطلاعات تماس